Головна Про проєкт Команда Слухати Замовити диск Медіа Контакти
Ua En
Ua En
Головна Про проєкт Команда Слухати Замовити диск Медіа Контакти

Кураторки проєкту

#

Анна Гадецька

Програмна директорка

Співзасновниця та програмна директорка Open Opera Ukraine, кандидатка мистецтвознавства, музикознавиця. З 2006 до 2009 року навчалася в аспірантурі Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського на кафедрі теорії та історії культури. 2013 року захистила кандидатську дисертацію (спеціальність 26.00.01. - Теорія та історія культури (мистецтвознавство) "Бальні танці як явище культури романтизму в творчій біографії М. І. Глінки" (науковий керівник – доктор мист., професор Тишко С. В.). З 2009 року до тепер – викладачка (в.о. доцента) кафедри теорії та історії культури Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського. У якості лекторки співпрацює із різноманітними освітніми та культурними організаціями та інституціями ("Культурний проєкт", Києво-Могилянська бізнес школа).

Пряма мова

Євгенія Ігнатенко

Наукова консультантка

Вивчала музикознавство в Україні (Національна музична академія України ім. П. І. Чайковського, клас Н. Герасимової-Персидської) та візантійський спів і музичну палеографію у Греції (Л. Ангелопулос, М. Алєксандру). З 2002 викладає в НМАУ ім. П.І. Чайковського. Кандидатка мистецтвознавства (2006). Стипендіатка суспільного благодійного фонду ім. О. Онассіса (2008, 2015). Членкиня дослідницької групи «Музика християнського Сходу» Міжнародного музикознавчого товариства, а також дослідницької групи з палеографії візантійської музики університету ім. Аристотеля в Салоніках. Підготувала до друку нотну збірку «Партесні концерти XVII–XVIII ст. з київської колекції» (у співпраці з Н. Герасимовою- Персидською, Київ, 2006), автор понад 40 наукових статей.

Пряма мова
#
#

Наталія Хмілевська

Художня керівниця

Співзасновниця та артистична директорка Open Opera Ukraine, кандидатка мистецтвознавства, хормейстерка, диригентка, коуч з барокового вокалу. Під час навчання в аспірантурі Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського досліджувала специфіку виконанавської манери барокової та ренесансової музики, заснувала ансамбль старовинної музики Vox animae. Як художня керівниця та співачка ансамблю активно концертувала, брала участь у престижних міжнародних фестивалях. Активна учасниця майстер-класів та шкіл барокового співу ( Київ-Швейцарія, Польща, Угорщина, Австрія, Італія). З квітня 2018 року – художня керівниця та диригентка першого в Україні барокового аматорського хору Б.А.Х. Музична керівниця дослідницької лабораторіїї з вивчення та виконання української барокової музики в рамках проєкту Musica sacra Ukraina.

Пряма мова
Наші солісти
#
#
Ірина Синовець
Cопрано
#
Наталія Хмілевська
Cопрано
#
Анна Павлушенко
Cопрано
#
Тетяна Яшвілі
Альт
#
Роман Меліш
Альт
#
Анна Гадецька
Альт
#
Сергій Біда
Тенор
#
Тарас Кушнір
Тенор
#
Василь Гуляк
Тенор
#
Олег Пилип
Тенор
#
Євген Петронеллі
Баритон
#
Євген Маляревський
Бас
#
Вадим Даньшин
Тенор
#
Олександр Дмитрієв
Баритон

Команда

Юлія Пальцевич менеджерка зі зв'язків із пресою

Дарина Дригіна менеджерка соціальних мереж

Ірина Костишина графічна дизайнерка

Вікторія Дністрянова координаторка

Ксенія Новікова грант-менеджерка

Олексій Крячун звукорежисер

Антон Пєдченко асистент звукорежисера

Костянтин Гомон фотограф

Катерина Кот фотограф

Кирило Шарапов фотограф